Bestil inden kl. 15:30 –så sender vi i dag Gratis fragt ved erhvervskøb over 1000 kr. Få råd fra fagfolk inden dit køb

Medarbejdere

     

Lars Agustsson

Manager, Salg & Support

Tlf.: +45 2097 4849
E-mail: lars@dkrt.dk

David Nørgaard

Salg & Support

Tlf.: +45 5080 0092
E-mail: david@dkrt.dk

Martin Nederskov

Salg, Butik & Lager

Tlf.: +45 5080 3200
E-mail: martin@dkrt.dk

     
     
     

Martin Olsen

Udlejning, årsservice og værksted

Tlf.: +45 5097 2222
E-mail: olsen@dkrt.dk

Michael Martens

Værksted - reparation og vedligehold

Tlf.: +45 2220 3201
E-mail: michael@dkrt.dk

Jack Fokdal

Værksted - opbygninger

     
     
     

John Nederskov

Værksted

Mette Lundorf

Marketing, HR/IT & Forretningsudvikling

Tlf.: +45 5080 0093
E-mail: mette@dkrt.dk

Naja Melsen

Bogholderi

Tlf.: +45 2072 3333
E-mail: naja@dkrt.dk